Varaosanumero 10900036
Valmistaja ALANKO 
EAN-koodit 4053082568025
Takuu 12
409,70 €ALV mukaanluettuna
326,45 €ALV poisluettuna
Polttoaine Diesel
Uusi osa
Ahtotapa VNT-ahdin
Lisätarvike/lisätieto sis. tiivistesarjan
Lisätarvike/lisätieto asennus-/kiinnitysmateriaalilla
Huomioi tekniset tiedot
Laatu Neuteil
Määräyksikkö Kappale
Käyttö Pneumaattinen
Suositellun tarvikkeen tuotenumero 10921809
Suositellun tarvikkeen tuotenumero 10921010
Suositellun tarvikkeen tuotenumero 10921020
Suositellun tarvikkeen tuotenumero 10921038
Suositellun tarvikkeen tuotenumero 10921045
Suositellun tarvikkeen tuotenumero 10921046
Jäähdytystapa öljyjäähdytetty