Varaosanumero 10900128
Valmistaja ALANKO 
EAN-koodit 4053082382676
Takuu 12
Polttoaine Diesel
Uusi osa
Ahtotapa hukkaportti-ahtopaineensäätö
Ahtotapa Turboahdin/kompressori
Lisätarvike/lisätieto sis. tiivistesarjan
Lisätarvike/lisätieto asennus-/kiinnitysmateriaalilla
Huomioi tekniset tiedot
Laatu Neuteil
Määräyksikkö Kappale
Käyttö Pneumaattinen
Suositellun tarvikkeen tuotenumero 10921790
Suositellun tarvikkeen tuotenumero 10921010
Suositellun tarvikkeen tuotenumero 10921569
Suositellun tarvikkeen tuotenumero 10921572
Suositellun tarvikkeen tuotenumero 10921663
Suositellun tarvikkeen tuotenumero 10921664
Suositellun tarvikkeen tuotenumero 10921665
Jäähdytystapa öljyjäähdytetty